top of page

Ilus, avar ja armas

6Z2A1897.jpg

"Jäime kõigega väga rahule :) Ruumid on nii ilusad, puhtad ja kõik vajalik on kohapeal olemas. Tegevust jagus kõigile ning aeg möödus lausa lennates. Saime külalistelt kohavaliku osas palju kiita. Väga armas ja ilus mängustuudio."

Annika, tütre 2. aasta sünnipäev

Mängustuudio tavapärane rendiaeg on 3 tundi. Nädala sees olevatel üritustel lisandub sellele ajale 30 minutit ettevalmistusaega enne sünnipäeva ning 20 minutit koristusaega peale peo aega. Nädalavahetusel on ettevalmistusaeg 20 minutit enne peo algust ning pidu lõpeb täistunnil.

HILINE ÄRKAJA
Broneerides peo ette vähem kui 1 nädal, broneerid peo
40€ soodsamalt! Kasuta soodustuse aktiveerimiseks maksmisel koodi "HILINE". Korraga saab kasutada ühte sooduskoodi. 

PlayDate mängustuudiot on võimalik rentida päevasel ajal ka tunni kaupa koolituste, fotosessioonide, ürituste, privaatmängimise (vt sündmuste alt täpsemat infot), ringide jms läbiviimiseks.

Broneerimiseks kirjuta meile eraldi!

Liigu alla, et lugeda rohkem infot ja vaadata galeriid!

  • Sul on mõnusalt 3h aega peoks ja lisaks 20min enne pidu.

    Rohkem Infot

    3 hr

    From 110 eurot

Kõige hinnalisemad kalliskivid mis eales kaelal on, on Sinu lapse käed

STUUDIO BRONEERINGU HINNA SISSE KUULUB (lisaks vt galeriid all)

  3 tundi peoaega ning lisaks sellele 30 minutit ettevalmistusaega nädala sees (nädalavahetusel 20 minutit) ning nädala sees lisa 20 minutit koristusaega peale pidu

✓ Imeliselt sisustatud ja dekoreeritud peoruum koos põnevate mängude ning mänguasjadega

✓ Kvaliteetne kohv, tee, chai latte ja kuum šokolaad. Kohvi ja popcorni valmistamise juhendvideod on SIIN. Lisaks leiate mee, suhkru, soola

Nõud ning vajalikud tarvikud (kõik nõud nii lastele kui ka täiskasvanutele, et ei oleks tarvis kasutada ühekordseid nõusid, aga soovi korral saate neid loomulikult kasutada)

Tasuta sünnipäevakutse võimalus

Bluetooth kõlari kasutamise võimalus

Televiisori kasutamise võimalus

Diskolamp - õhtusel ajal saate põlema panna diskolambi, kustutada lae tuled ja teie peost saab lastedisko

✓ Tasuta parkimine

STUUDIOST

♡ Lastele mõeldud mängutuba on hubane, avar ja kvaliteetne

Laste sünnipäevade, katsikute ning beebipidude pidamiseks (ning muude sündmuste ja koolituste jm) mõeldud mängutuba asub Tallinna külje all mugavalt ligipääsetavas Tabasalu keskuses

Stuudio ruum on valgusküllane ja helge ning ideaalselt sobiv imekaunite mälestuste talletamiseks ja fotode tegemiseks

Mängutuppa on väga mugav ligipääs - parkida saab maja ette ning teisele korrusele toob lift. Ligipääs lapsevankri ja ratastooliga! 

 Stuudios on kaunid püsidekoratsioonid, sh õhupallikaunistused

Stuudios on fotodekoratsioonid (nt lilledega kiik & kuumaõhupall). Stuudio on igakülgselt kaunis ning ilusate piltide tegemine on sedavõrra lihtsam ja nauditavam

♡ Lastele loodud mängualad on suurel alal vanemate silma all, meil on palju mänguasju ja mänge. Nii väiksematele kui ka suurematele, nii poistele kui tüdrukutele. Tegevust jagub kauaks, tihti on raske lahkuda :)

♡ Põrandat katab vaipkate, et ka pisematel külalistel oleks mõnus 

♡ Mugav toidu tellimise võimalus - all korrusel on SELVER - soovi korral telli toit alt või lipsa peo käigus vahepeal poodi, kui midagi jääb vajaka

 ♡ KÖÖGINURK - Stuudio kööginurk on parajalt suur, et katta ära kõik vajadused. Meil on mikrolaineahi, filterkohvimasin, teekann, veekeetja, automaatne piimavahustaja. Meil on olemas kõik vajalikud nõud ja söögiriistad (20tk purunemiskindel komplekt lastele ja 20tk komplekt suurtele)- lastele taldrikud, kausid, topsid ning täiskasvanutele samuti taldrikud, kuuma- ja külmakindlad klaasid ja kohvikruusid.  Söögiriistadest lastele noad-lusikad-kahvlid ning täiskasvanutele samuti noad-kahvlid-supilusikad ja teelusikad. Aga alati on võimalik võtta kaasa ka ühekordseid taldrikuid jm-d, et koristus oleks lihtsam :)

Lisaks morsikannud, kausid, vaasid, liuad, piimakann, noad, käärid, tordilabidas, pudeliavaja, salatilusikad, lõikelauad, sõel, tikud, varuküünlad ning muud tarvikud,

♡ Lisaks pakume peole lisaks koristus- ning teeninduspaketti, et saaksid peo pidada eriti mugavalt ja stressivabalt

 Ligi 100m2 suurune ruum sobib ideaalselt eelkooliealistele, meil on palju mänge ja tegevusi. Kogemuste põhjal saame julgelt öelda, et kuni 8 aastased naudivad väga meie stuudiot. Ka vanemad külalised/ sõbrad leiavad endale huvitavat tegevust. 

Täiendame stuudiot pidevalt ja hoiame puhtust. 

TASUMISEST

Tasuda saab vaid broneerimistasu (60€) või kogu summa (110€, 135€ või 180€). Kui tasute broneeringut tehes vaid broneerimistasu, kuulub ülejäänud summa tasumisele enne sünnipäeva/ broneeringu toimumist või kohapeal sularahas.

Täpsemad tingimused: Tingimused ja Privaatsus.

KORISTUSEST

Kui Te ei telli koristusteenust, siis palume jätta ruumi korrastatult. Muu hulgas palume söögilauad ja laste toolid pealt puhastada puhastusvahendiga, nõud pesta nõudepesuvahendiga ning puhtalt kuivatatult asetada riiulitesse. Lastealal oleme tänulikud kui sorteerite autod autodealale, toidumängud mänguköögi alale ning muud mängud mängude alale. Sätime ise :)

Koristusteenuse saab tellida broneerimisse ajal märkides soovi linnukesega (arve saadame vahetult enne pidu) või E-poest.

 

Kõik broneeringu muutmised lahendame mõistlikult, saame aru, et lastega tuleb ette ootamatusi :)

Kui soovite sünnipäeva muul ajal kui broneeringusüsteem pakub, võite meiega ühendust võtta.

Galerii