top of page

Tingimused ja Privaatsus

Alljärgnevad tingimused on loodud lähtudes PlayDate Mängustuudio (Nordic Creations OÜ, reg nr 12770677), edaspidi ka kui Mängustuudio, veebisaidi konkreetsetest vajadustest ja olemusest ning sätestavad veebilehel pakutava kasutamist.

Tingimused loovad lepingu veebisaidi omaniku ja veebisaidi kasutajate vahel kirjeldades üksikasjalikult meie tingimusi ja tegevust. Veebisaidile sisenedes või seda kasutades, saates broneerides e-maili kaudu või esitates tellimuse telefoni teel kinnitate, et olete käesolevad tingimused läbi lugenud, neist aru saanud ja nõustute nendega.​

Veebisaidi kasutaja peab olema vähemalt 18-aastane või teie jurisdiktsioonis täisealine ning teil peab olema seaduslik volitus, õigus ja vabadus käesolevate tingimustega sõlmida siduv leping. Teil ei ole lubatud seda veebisaiti kasutada ja/või teenuseid saada, kui see on teie riigis või teie suhtes kohaldatava seaduse või määrusega keelatud.

Kauba/ teenuse ostmisel nõustute, et:

(i) vastutate toote/ teenuse kirjeldusega tutvumise eest enne selle ostmise kohustuse võtmist;

(ii) sõlmite kauba/ teenuse ostmiseks juriidiliselt siduva lepingu, kui ostate toote/ teenuse ning olete lõpetanud makseprotsessi (sh ka tasudes sularahas);

(iii) vastutate, et olete teadlik enda isiklikust vastutusest viibides teenuse pakkuja ruumides. 

Mängustuudio kasutamise tingimused

- Broneerides Mängustuudio enda ürituseks, saad eelneval kokkuleppel nädalavahetusel tulla 20 minutit varem ettevalmistusi tegema ja pidu lõpeb täistunnil (lisaaega peale 3h täitumist ei ole). Nädala sees on aega 30 minutit ettevalmistusteks enne peo toimumist ning lisaks 20 minutit peale 3 tunni broneeringu möödumist.

- Palume nädalavahetusel rangelt kinni pidada peo lõpu kellaajast, kuna peame stuudio korrastama järgmiseks ürituseks. Iga ületatud minut on hinnaga 1€.

- Kui mängutoa kasutamise käigus ilmneb probleem või juhtub midagi (sh kukub midagi maha, mõni ese läheb katki, vaipkattega juhtub midagi jne), palume sellest viivitamatult teada anda. Kui avastame juhtunud 

- Soovi korral eelneval kokkuleppel on võimalik broneeringut pikendada.

- Mängustuudios viibimiseks ole terve ja pese või desinfitseeri kindlasti sisenemisel käed.

- Ka peale söömist on kohustuslik pesta käed enne mängima naasmist.

- Mängustuudios on olemas vajalikud nõud (sh 20-ne komplekt lastele - taldrikud, väiksed kausid ja tassid, lusikad, kahvlid, noad; suurtele 20 taldrikut ja nii külma kui ka kuuma joogi jaoks sobilikud klaasid ja kohvitassid) kuid võid alati kasutada kaasa võetud ühekordseid nõusid.

- Kraanikauss ei ole toidujäätmete jaoks! Toidujäätmed viska palun prügikasti. 

- Palun hoia silma peal enda lapsel ning vanema puudumisel ka teistel sünnipäevalistel, taga laste heaolu. Laste heaolu eest vastutab lapsevanem või teine kaasas olev saatja.
- Mängustuudio ei vastuta klientide isiklike asjade eest.

- Mängustuudios tohib olla puhaste sokkide või puhaste vahetusjalanõudega. Paljajalu olemine on keelatud.

- Hoia mängustuudios olevaid asju, ära lase lastel lõhkuda (sh õhupalli- ning muud dekoratsioonid).

- Mängustuudio varasse suhtu heaperemehelikult ning hoia puhtust. 

- Vaibale on rangelt mitte soovitav toidu või joogiga minna, et vältida määrdumist (määrdumise puhul on mängustuudiol õigus esitada arve puhastusteenuse eest). Pallimerre on keelatud minna nii toidu kui ka joogiga!
- Aknalauad või radiaatorid ei ole turnimiseks, kuid nendel võib istuda.

- Aknaid avab ja sulgeb ainult täiskasvanu.

- Mängustuudio tagasta korrastatult.

- Peale mängimist palume mänguasjad panna tsoonidesse kenasti tagasi. Ehk mänguköögi asjad mängukööki, autod autode alale jne.

- Ise koristades, pese nõud nõudepesuvahendiga nii, et teistel on neid hea kasutada ja nõud saavad puhtad. Nõud tuleb asetada kuivalt tagasi riiulitesse. Söögilaud ja laste söögilauad ning laste toolid on oluline puhastusvahendiga puhastada. Kui põrand on toidujäätmeid täis, palume kasutada tolmuimejat. 

- Tellides koristusteenuse nädalavahetusel, tullakse mänguala 15 minutit enne peo lõppu korrastama, kuid stuudios saate siiski viibida broneeringu lõpuni.

- Prügi, mis ei mahu tavapärasesse prügikasti, palume utiliseerida ise (sh suured toidu transpordikastid) ja mitte jätta neid stuudiosse. Muu prügi utiliseerime ise.

- Mängustuudio asjad ei ole kaasa võtmiseks, kui see siiski juhtub, on Mängustuudiol õigus esitada tekitatud kahju kohta arve või nõuda asendust.

- Mängustuudio võib esitada kahjuarve kui mängustuudio vara on lõhutud või on tekitatud kahju (sh kui vaipkate on määrdunud). 

- Mängustuudiol on õigus esitada koristusarve kui on jäetud koristamata olulisel määral või on seda tehtud lohakalt.

Broneerimise tingimused

- Broneerimisel tasutakse teenuse eest kodulehe broneerimissüsteemis.

- Broneerimisel saab korraga kasutada vaid ühte kehtivat sooduskoodi. 

- Kui Te soovite broneerimise eest tasuda mitmes osas, palun valige broneerimisel vastav maksevõimalus (kas Stripe vahendusel kaardiga tasudes või manuaalne makse, tehes ülekande broneerimistasu 60€ ulatuses) või võtke meiega ühendust. Mitmes osas tasumisel tagab broneeringu ettemaksu laekumine. Teine osamakse kuulub tasumisele enne broneeringu toimumise aega või kohapeal sularahas. 

- Broneeringust 60€ loetakse ettemaksuks ning see ei kuulu tagastamisele (kaasa arvatud tühistamise korral).

- Kui broneerimistasu ei laeku 2 päeva jooksul, tühistatakse broneering (juhul, kui ei ole kokku lepitud teisiti). 

- Broneeringu muutmiseks või tühistamiseks tuleb anda teada esimesel võimalusel.

- Broneeringu tühistamisel vähem kui üks nädal enne pidu, ei kuulu teenuse tasu täies osas tagastamisele.

- Broneeringut saab vajadusel muuta üks kord ilma lisatasuta.

- Broneeringut ei saa muuta üks nädal enne broneeringu toimumist (võib ette tulla erijuhtumeid).

- Sündmuste pileteid tagasi ei osteta, vajadusel saab muuta sündmusel osalemise kuupäeva.

- Sündmusele broneerimine ilma makseta ei vabasta tasumise kohustusest.

- 10 korra kaardid on ostjale isiklikuks kasutamiseks. Kutsudes sõbra kaasa, kehtib sõbrale Sõbrapilet ikka.
- 10 korra kaart ei ole tagasi ostetav ja kehtib 1 aasta.

Maksemeetodid

- Krediit- ja deebetkaart

- Manuaalne makse ehk tavaülekanne

Meie veebilehe platvorm kasutab maksevahendusplatvormi Stripe (stripe.com). Stripe maksevahendusplatvorm on maailmas üks populaarsemaid ja turvalisemaid platvorme. 
Tasuda saab sisestades enda pangakaardi numbri, nime pangakaardil ja kaardi turvakoodi. Kaardi andmed saab säilitada edasiseks. Kõik makseandmed on turvaliselt kaitstud, veebilehe haldajana ei oma Mängustuudio neile ligipääsu.

Tasuda saab nii deebetkaardiga kui ka krediitkaardiga. 

Juhul kui Te ei soovi tasuda sisestades kaardi andmed, siis palun valige Manual Payment. Seal leiate ülekandeks vajalikud andmed ning saate teha ülekande. Palun teha ülekanne enne broneeringu/ ostu kinnitust.

Me näeme, et olete selle valiku teinud ja saame mugavalt makse ise süsteemis kinnitada. 

Manuaalse makse rekvisiidid on:
Nordic Creations OÜ

SWED: EE202200221061523978

BIC: HABAEE2X

Tingimused ja Privaatsus

Alljärgneva privaatsuspoliitika selgitab viise kuidas meie veebisait oma külastajate ja klientide andmeid kogub, kasutab, avalikustab ja haldab.

Täidame külastaja või kliendi privaatsuse kaitsmise juriidilisi nõudeid ja järgime enda tegevuse ja asukohaga seotud seadusandlust.

1. Millist tüüpi teavet me kogume?

Me võtame vastu, kogume ja säilitame turvaliselt mis tahes teavet, mille sisestate meie veebisaidile või edastate meile muul viisil. Lisaks kogume teie arvuti Interneti-ühenduse loomiseks kasutatavat Interneti-protokolli (IP) aadressi; Logi sisse; e-posti aadress; parool; arvuti- ja ühenduseinfo ning ostuajalugu.

Võime kasutada tarkvaratööriistu, et mõõta ja koguda sessiooniteavet, sealhulgas lehe reageerimisaegu, teatud lehtede külastuste pikkust, lehe interaktsiooniteavet ja lehelt eemale sirvimiseks kasutatud meetodeid.

2. Kuidas me teavet kogume?

Kui teete meie veebisaidil tehingu, kogume protsessi osana teie poolt meile antud isikuandmeid, nagu teie nimi, aadress, telefoni number ja e-posti aadress. Teie isikuandmeid kasutatakse ainult eespool nimetatud konkreetsetel põhjustel.

3. Miks me selliseid isikuandmeid kogume?

a. Teenuste osutamiseks ja haldamiseks.

b. Et pakkuda oma kasutajatele pidevat kliendiabi ja tehnilist tuge.

c. Et saaksime ühendust võtta meie külastajate ja kasutajatega üldiste või isikupärastatud teenusega seotud teadete ja reklaamsõnumitega.

d. Koondatud statistiliste andmete ja muu koondatud ja/või tuletatud mitteisikliku teabe loomiseks, mida meie või meie äripartnerid võime kasutada oma vastavate teenuste pakkumiseks ja täiustamiseks.

e. Kohaldatavate seaduste ja määruste järgimiseks.

4. Kuidas me säilitame, kasutame, jagame ja avaldame oma saidi külastajate isikuandmeid?

Meie ettevõte on majutatud Wix.com platvormil. Wix.com pakub meile veebiplatvormi, mis võimaldab meil teile oma tooteid ja teenuseid müüa. Teie andmeid võidakse salvestada Wix.com-i andmesalvestuse, andmebaaside ja üldiste Wix.com-i rakenduste kaudu. Nad salvestavad teie andmeid turvalistesse serveritesse tulemüüri taga.

Kõik Wix.com-i pakutavad ja meie ettevõtte kasutatavad otsemaksete lüüsid vastavad PCI-DSS-i kehtestatud standarditele, mida haldab PCI Security Standards Council, mis on selliste kaubamärkide nagu Visa, MasterCard, American Express ja Discover ühistöö. PCI-DSS nõuded aitavad tagada meie poe krediitkaardiandmete turvalise käitlemise ja selle teenusepakkujad.

5. Kuidas (ja kas) me saidi külastajatega suhtleme?

Võime teiega ühendust võtta, et teavitada teid teie kontost, lahendada probeeme, koguda tasusid või võlgnevusi, küsitluste või küsimustike kaudu teie arvamust küsida, meie ettevõtte kohta värskendusi saata või muul viisil, mis on vajalik, et teiega ühendust saada meie kasutuslepingu täitmiseks. Kõik suhtlused ja lepingud järgivad kohaldatava riigi seaduseid.

Nendel eesmärkidel võime teiega ühendust võtta e-posti, telefoni, tekstisõnumite ja posti teel.​

bottom of page