top of page

Tingimused ja Privaatsus

Alljärgnevad tingimused on loodud lähtudes PlayDate Mängustuudio (Women OÜ), edaspidi ka kui Mängustuudio, veebisaidi konkreetsetest vajadustest ja olemusest ning sätestavad veebilehel pakutava kasutamist.

Tingimused loovad lepingu veebisaidi omaniku ja veebisaidi kasutajate vahel kirjeldades üksikasjalikult meie tingimusi ja tegevust. Veebisaidile sisenedes või seda kasutades kinnitate, et olete käesolevad tingimused läbi lugenud, neist aru saanud ja nõustute nendega.​

Veebisaidi kasutaja peab olema vähemalt 18-aastane või teie jurisdiktsioonis täisealine ning teil peab olema seaduslik volitus, õigus ja vabadus käesolevate tingimustega sõlmida siduv leping. Teil ei ole lubatud seda veebisaiti kasutada ja/või teenuseid saada, kui see on teie riigis või teie suhtes kohaldatava seaduse või määrusega keelatud.

Kauba/ teenuse ostmisel nõustute, et:

(i) vastutate toote/ teenuse kirjeldusega tutvumise eest enne selle ostmise kohustuse võtmist;

(ii) sõlmite kauba/ teenuse ostmiseks juriidiliselt siduva lepingu, kui ostate toote/ teenuse ning olete lõpetanud makseprotsessi;

(iii) vastutate, et olete teadlik enda isiklikust vastutusest viibides teenuse pakkuja ruumides. 

Mängustuudio kasutamise tingimused

- Broneerides Mängustuudio enda ürituseks, saad eelneval kokkuleppel 20 minutit varem sisse ja lahkumiseks on aega 20 minutit peale 3 tunni broneeringu möödumist.

- Soovi korral eelneval kokkuleppel on võimalik broneeringut pikendada.

- Mängustuudios viibimiseks ole terve ja pese kindlasti sisenemisel käed.

- Ka peale söömist on kohustuslik pesta käed enne mängmima naasmist.

- Mängustuudios on olemas vajalikud nõud (sh 20-ne komplekt lastele - taldrikud, väiksed kausid ja tassid, lusikad, kahvlid, noad; suurtele 20 taldrikut ja nii külma kui ka kuuma joogi jaoks sobilikud klaasid) kuid võid alati kasutada kaasa võetud ühekordseid nõusid.

- Palun hoia silma peal enda lapsel ning vanema puudumisel ka teistel sünnipäevalistel, taga laste heaolu.

- Mängustuudios tohib olla puhaste sokkide või vahetusjalanõudega.

- Hoia mängustuudios olevaid asju, ära lase lastel lõhkuda. 
- Aknalauad või radiaatorid ei ole turnimiseks.

- Aknaid avab ja sulgeb ainult täiskasvanu.

- Peale mängimist palume mänguasjad panna tsoonidesse kenasti tagasi. Ehk mänguköögi asjad mängukööki, autod autode alale jne.

- Ise koristades, pese nõud nii, et teistel on neid hea kasutada ja nõud saavad puhtad. Nõud tuleb asetada kuivalt tagasi riiulitesse. Söögilaud ja laste söögilauad ning laste toolid on oluline puhastusvahendiga puhastada. Kui põrand on toidujäätmeid täis, palume kasutada tolmuimejat. 

- Prügi, mis ei mahu tavapärasesse prügikasti, palume utiliseerida ise (sh suured toidu transpordikastid) ja mitte jätta neid stuudiosse.
- Taara, mis on tagastatav automaati, palume eraldada tava prügist ja viia see kas ise maja ees olevasse taaraautomaati (spordiklubi ukse kõrval B majas) või teeme seda ise ja summa annetame.

- Mängustuudio asjad ei ole kaasa võtmiseks.

- Mängustuudio võib esitada kahjuarve kui mängustuudio vara on lõhutud või on tekitatud kahju. 

- Mängustuudiol on õigus esitada koristusarve kui on jäetud koristamata olulisel määral või on seda tehtud lohakalt.

Broneerimise tingimused

- Broneerimisel tasutakse teenuse eest kodulehe broneerimissüsteemis.

- Kui Te soovite broneerimise eest tasuda mitmes osas, palun võtke meiega ühendust või valige broneerimisel manuaalne makse ning tehke ülekanne broneerimistasu 60€ ulatuses. Mitmes osas tasumisel tagab broneeringu ettemaksu laekumine. Teine osamakse kuulub tasumisele hiljemalt 2 nädalat enne broneeringut. Tuletame selle ise meelde.

- Broneeringust 60€ loetakse ettemaksuks ning see ei kuulu tagastamisele.

- Broneeringu muutmiseks või tühistamiseks tuleb anda teada esimesel võimalusel.

- Broneeringu tühistamisel vähem kui üks nädal, ei kuulu teenuse tasu täies osas tagastamisele.

- Broneeringut saab vajadusel muuta üks kord ilma lisatasuta.

- Sündmuste pileteid tagasi ei osteta, vajadusel saab muuta sündmusel osalemise kuupäeva.

- Sündmusele broneerimine ilma makseta ei vabasta tasumise kohustusest.

Maksemeetodid

- Krediit- ja deebetkaart

- Manuaalne makse ehk tavaülekanne

Meie veebilehe platvorm kasutab maksevahendusplatvormi Stripe (stripe.com). Stripe maksevahendusplatvorm on maailmas üks populaarsemaid ja turvalisemaid platvorme. 
Tasuda saab sisestades enda pangakaardi numbri, nime pangakaardil ja kaardi turvakoodi. Kaardi andmed saab säilitada edasiseks. Kõik makseandmed on turvaliselt kaitstud, veebilehe haldajana ei oma Mängustuudio neile ligipääsu.

Tasuda saab nii deebetkaardiga kui ka krediitkaardiga. 

Juhul kui Te ei soovi tasuda sisestades kaardi andmed, siis palun valige Manual Payment. Seal leiate ülekandeks vajalikud andmed ning saate teha ülekande. Palun teha ülekanne enne broneeringu/ ostu kinnitust.

Me näeme, et olete selle valiku teinud ja saame mugavalt makse ise süsteemis kinnitada. 

Manuaalse makse rekvisiidid on:
Women OÜ

SWED: EE162200221061770527

BIC: HABAEE2X

Tingimused ja Privaatsus

Alljärgneva privaatsuspoliitika selgitab viise kuidas meie veebisait oma külastajate ja klientide andmeid kogub, kasutab, avalikustab ja haldab.

Täidame külastaja või kliendi privaatsuse kaitsmise juriidilisi nõudeid ja järgime enda tegevuse ja asukohaga seotud seadusandlust.

1. Millist tüüpi teavet me kogume?

Me võtame vastu, kogume ja säilitame turvaliselt mis tahes teavet, mille sisestate meie veebisaidile või edastate meile muul viisil. Lisaks kogume teie arvuti Interneti-ühenduse loomiseks kasutatavat Interneti-protokolli (IP) aadressi; Logi sisse; e-posti aadress; parool; arvuti- ja ühenduseinfo ning ostuajalugu.

Võime kasutada tarkvaratööriistu, et mõõta ja koguda sessiooniteavet, sealhulgas lehe reageerimisaegu, teatud lehtede külastuste pikkust, lehe interaktsiooniteavet ja lehelt eemale sirvimiseks kasutatud meetodeid.

2. Kuidas me teavet kogume?

Kui teete meie veebisaidil tehingu, kogume protsessi osana teie poolt meile antud isikuandmeid, nagu teie nimi, aadress, telefoni number ja e-posti aadress. Teie isikuandmeid kasutatakse ainult eespool nimetatud konkreetsetel põhjustel.

3. Miks me selliseid isikuandmeid kogume?

a. Teenuste osutamiseks ja haldamiseks.

b. Et pakkuda oma kasutajatele pidevat kliendiabi ja tehnilist tuge.

c. Et saaksime ühendust võtta meie külastajate ja kasutajatega üldiste või isikupärastatud teenusega seotud teadete ja reklaamsõnumitega.

d. Koondatud statistiliste andmete ja muu koondatud ja/või tuletatud mitteisikliku teabe loomiseks, mida meie või meie äripartnerid võime kasutada oma vastavate teenuste pakkumiseks ja täiustamiseks.

e. Kohaldatavate seaduste ja määruste järgimiseks.

4. Kuidas me säilitame, kasutame, jagame ja avaldame oma saidi külastajate isikuandmeid?

Meie ettevõte on majutatud Wix.com platvormil. Wix.com pakub meile veebiplatvormi, mis võimaldab meil teile oma tooteid ja teenuseid müüa. Teie andmeid võidakse salvestada Wix.com-i andmesalvestuse, andmebaaside ja üldiste Wix.com-i rakenduste kaudu. Nad salvestavad teie andmeid turvalistesse serveritesse tulemüüri taga.

Kõik Wix.com-i pakutavad ja meie ettevõtte kasutatavad otsemaksete lüüsid vastavad PCI-DSS-i kehtestatud standarditele, mida haldab PCI Security Standards Council, mis on selliste kaubamärkide nagu Visa, MasterCard, American Express ja Discover ühistöö. PCI-DSS nõuded aitavad tagada meie poe krediitkaardiandmete turvalise käitlemise ja selle teenusepakkujad.

5. Kuidas (ja kas) me saidi külastajatega suhtleme?

Võime teiega ühendust võtta, et teavitada teid teie kontost, lahendada probeeme, koguda tasusid või võlgnevusi, küsitluste või küsimustike kaudu teie arvamust küsida, meie ettevõtte kohta värskendusi saata või muul viisil, mis on vajalik, et teiega ühendust saada meie kasutuslepingu täitmiseks. Kõik suhtlused ja lepingud järgivad kohaldatava riigi seaduseid.

Nendel eesmärkidel võime teiega ühendust võtta e-posti, telefoni, tekstisõnumite ja posti teel.​

bottom of page