top of page

T, 31. okt

|

Tabasalu

Halloweeni pidu koos discoga

Tere tulemast kõige põnevamale Halloweeni peole lastele ja nende vanematele! Oleme loonud maagilise mängustuudio, mis on täielikult kujundatud Halloweeni stiilis, et tekitada õuduslikult lõbus atmosfäär.

Peagi avame registreerumise!
Vaata teisi sündmuseid
Halloweeni pidu koos discoga
Halloweeni pidu koos discoga

Koht & Aeg

31. okt 2023, 18:00 – 21:00

Tabasalu, Kallaste tn 7, Tabasalu, 76901 Harju maakond, Estonia

Sündmusest

Kas Sa oled ühel ERITI ÄGEDAL Halloweeni peol käinud? Tule ja veedame ühe aasta hirmsama ning maagilisema õhtu! 

Tere tulemast kõige põnevamale Halloweeni peole lastele ja nende vanematele! Oleme loonud maagilise mängustuudio, mis on täielikult kujundatud Halloweeni stiilis, et tekitada õuduslikult lõbus atmosfäär. Lase enda fantaasial lennata - kostümeeri ennast mistahes Halloweeni temaatikas. Kõik osalejad on väga oodatud eriti põnevate ning vingete kostüümidega (ei ole kohustuslik, aga soovitame ;) ). 

Meie Halloweeni teemaline pidu lubab lastel kogeda midagi tõeliselt erakordset! Mängustuudio on dekoreeritud kõige hirmuäratavamate ja maagilisemate dekoratsioonidega, et kõik saaks üritusse temaatiliselt sisse elada. Lisaks on meil ka spetsiaalne fotonurk, kus saab jäädvustada kõige uskumatumaid kostüüme ja kõige kummalisemaid naeratusi. See on pidu, mis äratab ellu kõik teie mõtted Halloweeni maailmas!

Mängime, diskotame, veedame vahvalt aega, teeme hästi hirmsaid pilte ning naudime mõnusalt sumedat õhtut spetsiaalselt Halloweeni jaoks dekoreeritud mängustuudios! Sellel seiklusterikkal õhtul saad kogeda meeletult vingeid emotsioone, jäädvustada ühte harukordsalt maagilist õhtut ja luua ägedaid mälestusi.

Vanusepiirangut ei ole - tulla saad nii pisikeste kui ka suuremate lastega - tegevust jagub kõigile! 

TOIMUMISAEG

Koguneme alates kella 18-st, aga tulla saad endale meelepärasel ajal, uksed on avatud kuni 22-i! Võtke sõbrad kaasa ning veetke vahvalt aega! Saate ka lapsed stuudiosse mängima jätta ning ise õhtustama minna või muid toimetusi ajada. Kohapeal olles saate omavahel vestelda ning loomulikult pakume kohvi, lattet, teed, chai lattet või hoopis sooja šokolaadi (hinna sees). Lisaks serveerime laual ka erinevaid snäkke.

TASUMINE ja REGISTREERIMINE

Osalustasu on lapsele 20€ (vanemad on tasuta). Lisa lapsepilet 5€.

Tasumine kohapeal sularahas või ülekandega.

Registreeri siin sündmuse juures, kirjuta meile sotsiaalmeediasse või saada e-mail. Lisaks on kohtade arv piiratud, et kõik mahuksid mugavalt toimetama.

Ootame Sind!

PlayDate mängustuudio

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust info@playdate.ee või helista 5137235.

Jaga seda sündmust

bottom of page