top of page

T, 19. märts

|

PlayDate mängustuudio

Lõhnav mänguhommik

Tore mänguaeg koos mõnusa teejoomisega

Registreerimine on hetkel suletud
Mänguajad ja sündmused
Lõhnav mänguhommik
Lõhnav mänguhommik

Koht & Aeg

19. märts 2024, 10:30 – 13:30

PlayDate mängustuudio, Kallaste tn 7, Tabasalu, 76901 Harju maakond, Estonia

Sündmusest

Ootame lapsi imearmsasse PlayDate mängutuppa mänguhommikule ja emasid osa saama taimetarkusest ja eeterlike õlide toetusest.

Sel ajal kui lapsed mõnusas ruumis mängivad, joome naistega ühises ringis teed ja jagame, kuidas saada tuge puhastest eeterlikest õlidest nii endale kui kogu perele.

Tule ringi ja saa vastused küsimustele: Kuidas toetada ennast ja oma pere kevadisel hooajal? Kuidas toetada lapsi, kui nad on külmetunud või toovad lasteaiast kaasa tüütuid sümptome? Kuidas lapsi une eel rahustada ja päeval tuju tõsta? Kuidas emana rahulikuks ja enda keskmesse jääda? Kust soetada kõige puhtamad ja kvaliteetsemad eeterlikud õlid, mida on turvaline ka laste heaoluks kasutada? Kuidas toetada rasedust ja taastuda peale sünnitust? Kuidas vältida või leevendada sünnitusjärgset kurvameelsust? Kuidas pakkuda endale ja lapsele parimat energiaboosti kevadeks?

Ja paljudele muudele enda kaasa toodud küsimustele.

 Osaluspanus: 15€ (tasumine kohapeal sularahas) Hind kehtib täiskasvanu kohta. Lapsed on tasuta. Oled teretulnud ka ilma lapseta

Kogemusi jagavad emad ja heaolunõustajad Triin Parktal ja Kirsika Lember.

Soovijatel on võimalus teha iTOVi testi, mis hindab bioresonants meetodil keha füüsilist ja emotsionaalset seisundit ning annab soovitusi eeterlike õlide kasutamiseks. Testi hind 5 eur.

Kohapeal saab proovida väga tõhusat ja kvaliteetset kollageenijooki.

Mänguhommikul osalemiseks palume registreeruda siin ürituse juures või kirjutada otse Triinule :) 

Lisainfoks ja registreerimiseks kirjuta triin.parktal@gmail.com või helista 5585585

Jaga seda sündmust

bottom of page