top of page

N, 26. okt

|

PlayDate mängustuudio

Mänguõhtu pop-up poega

Kombineerime mängu ja ostlemisvõimaluse! Lisaks mängimisele on meil püsti pop-up pood, et saaksid tutvuda erinevate põnevate toodetega. Loe lähemalt!

Registreerimine on hetkel suletud
Mänguajad ja sündmused
Mänguõhtu pop-up poega
Mänguõhtu pop-up poega

Koht & Aeg

26. okt 2023, 17:15 – 20:30

PlayDate mängustuudio, Kallaste tn 7, Tabasalu, 76901 Harju maakond, Estonia

Sündmusest

Tule mõnusalt aega veetma - mängi lapsega, naudi kohvi või teed ning kiika pop-up poes erinevaid tooteid. Mänguaeg on paindlik, tulla võid endale sobival ajal märgitud ajavahemikus ning veeta stuudios välja toodud ajaaknas aega.

Hinna sees pakume kohvi või teed.

INFO OSALEJATE KOHTA:

Täiendame pop-up poe osalejate nimekirja jooksvalt! Kui tunned, et soovid üritusel ka enda toote või teenusega esindatud olla, anna meile märku! 

FOXI TALVERIIDED -70%

Foxi on Eestis toodetud laste talveriiete bränd (kombed, joped, püksid) suurustele 56-140. Riided on kvaliteetsed, soojad ja ilmastikukindlad ning super laotühjendusmüügi hindadega, -70% soodustusega! 

Kuna tooteid on palju ning kohapeal on olemas vaid limiteeritud valik, soovitame eelnevalt tootevalikuga Foxi Facebooki pildialbumis tutvuda. Kui on huvi konkreetse toote ja suuruse kohta, siis anna Foxile sõnumi teel teada, et nad saaksid esemed Mängustuudiosse kindlasti kaasa võtta. Kliki SIIA, et tutvuda valikuga. 

LAPSE PILET 6€ - täiskasvanud saatjale tasu ei ole. Teised (järgnevad) lapsed samast perest on 3€. Alla 5 kuu vanune laps on tasuta. 

TEENUSE- ja TOODETE PAKKUJATELE TASUMINE SULARAHAS! 

Koha tagab registreerumine, tasuda saad ülekandega mille andmed saad kinnituskirjas või kohapeal sularahas/ ülekandega (peagi ka kaardimakse).

Vajadusel on ülekandeks vajalikud rekvisiidid leitavad kodulehe jaluses Tingimused ja Privaatsus lehel.

Olete oodatud mängima ja meie imelist mängustuudiot nautima :) 

Jaga seda sündmust

bottom of page