top of page

N, 14. dets

|

PlayDate mängustuudio

Muusikaline mänguhommik "Laula ja kasva muusikaga"

Muusikaterapeut Marion Musting toob teieni imelise muusikaringi, millele järgneb vaba mänguaeg ja nagu ikka pakume kohvi, teed :) Loe pikemalt klikates sündmusel.

Registreerimine on suletud
Vaata teisi sündmuseid
Muusikaline mänguhommik "Laula ja kasva muusikaga"
Muusikaline mänguhommik "Laula ja kasva muusikaga"

Koht & Aeg

14. dets 2023, 10:00 – 13:00

PlayDate mängustuudio, Kallaste tn 7, Tabasalu, 76901 Harju maakond, Estonia

Sündmusest

Kutsume Sind koos lapse või lastega muusikalisele mänguhommikule. 

Muusikaringi viib läbi muusikaterapeut, laulja ja laulukirjutaja Marion Musting. 

Marion on andnud välja imeliste lauludega plaadi Emalt Lapsele - kõik laulud on sõnumiga ja nii ilusad kuulata, eesti keeles. 

Marion muusikaringist: "Laula & kasva muusikaring on mõeldud väikelastele ja nende vanematele. 

Tunnid on üles ehitatud originaalloomingule eesmärgiga kasvatada armastust muusika vastu ning arendada erinevaid igapäevaseid oskusi. 

Ema hääl ja muusika on ülivõimsad vahendid, mis pakuvad vanemale imelist võimalust oma lapsega lähedane olla ning temaga suhelda ajal, mil lapsel sõnu veel ei ole. 

Beebide ja väikelaste jaoks tähendab muusika helide, puudutuste, tunnete ja maitsete avastamist! Iga uus avastus ja kogemus tähendab aga suurt hüpet edasi tema arengus.

Muusikalis-mängulised tegevused hõlmavad ema ja beebi vahelist näost-näkku laulmist, käsi-käel rütmipillidega mängimist, laulu saatel ühiselt liikumist, silitusi ja kaisutusi. Aktiivne koostegutsemine turvalises ja vabas õhkkonnas pakub vanemale võimalust läbi muusikaliste tegevuste jagada oma lapsega naudingut pakkuvaid hetki. Lihtsalt struktureeritud laulud ja muusikalised tegevused suurendavad lapse teadlikkust endast ja ümbritsevast, kasvatavad temas usaldust ümbritseva maailma suhtes ning tugevdavad vanema-lapse vahelist kiindumussuhet. 

Tunnis läbi viidavad tegevused on suunatud erinevatele väikelapse arengus olulistele valdkondadele toetades lapse muusikalist, füüsilist, emotsionaalset, kommunikatiivset kui ka sotsiaalset kasvu. On oluline teada, et ema musikaalsus või lauluoskus ei oma mingit tähtsust – oma lapse kõrvus oled sa parim laulja!" 

Loe pikemalt Marionist tema kodulehel www.muusikaterapeut.ee

TOIMUMISEST

Koguneme kell 10, muusikaringiga alustame umbes 10.20. Peale muusikaringi on aega vabalt mängimiseks ning olemiseks. Saate omavahel vestelda ning loomulikult pakume juurde mõnusat sooja jooki vastavalt eelistusele.

Kuna meie korrusel on Tabasalu Keskuse toidutänav, siis soovi korral saate ka lõunatada meie juures. 

TASUMINE ja REGISTREERIMINE

Registreeri kindlasti kodulehel ja kutsu sõbranna kaasa, kuna muusikaring toimub kui on vähemalt 5 osalejat.

Hind on 20€ (vanem ja laps või lapsed ehk kui Sul on kaasas kaks väikelast, siis hind on ikka 20€). Tasumine on sularahas.

Juhul kui muusikatund peaks ära jääma, asendame aja mänguajaga ilma muusikatunnita (hind 10€ laps, teine sama pere laps 5€) ehk et kui on ootamatus, siis ukse taha ei jää :)

TULE NAUDI KVALITEETSET MUUSIKARINGI KOOS LASTEGA :)

Ootame Sind!

PlayDate mängustuudio koos Marioniga

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust info@playdate.ee või helista 5137235.

Jaga seda sündmust

bottom of page